Kochacie się tak samo jak w chwili, kiedy zaczynaliście związek, jednakże wasze życie seksualne przestaje być udane, a wręcz staje się monotonne. Nie macie ochoty na seks? Nie spełniacie swoich pragnień i fantazji? Najwyższa pora to zmienić albowiem gra wstępna, inaczej zwana, jako seks zabawy może wprowadzić do sypialnie powiew świeżego powietrza a także sprawi, że na nowo odkryjecie swoje ciało, dowiecie się o swoich doznaniach i poznacie potrzeby. Sposób jest prosty i może nieco przypominać zabawy z dzieciństwa, a do tego nie potrzeba żadnych zabawek z seks shopu, jedynie nieco zaangażowania.

Seksowna gra w kości

Wystarczy kawałek papieru, kości do gry i własna wyobraźnia. Partnerzy zapisują na kartce, co chcą, aby zrobił ich partner. Naturalnie nie chodzi tu o umycie naczyń po obiedzie, czy posprzątaniu mieszkania. Przeciwnie chodzi o fantazje erotyczne, które chcecie zrealizować. Możemy wymyślić masaż stóp, piersi, ale także wiele bardziej pikantne zadania. Następnie rzucamy kostką i realizujemy numer, który wypadnie. Zabawa na pewno będzie świetna.

Prawda czy wyzwanie?

Prawda czy wyzwanie to także świetna gra wstępna prowadząca do udanego i satysfakcjonującego stosunku dla obu partnerów. Dzięki niej możemy naprawdę sporo dowiedzieć się o partnerze i poznać jego seksualne oczekiwania. Możemy zapytać o fantazje erotyczne a wręcz zrealizować je. Potrzebujemy tylko nieco odwagi i poczucia bezpieczeństwa w związku.
Kilka minut w niebie

Kilka minut w niebie to gra, do której niewiele potrzeba. Wystarczy seksowna bielizna, jej brak, oraz ciemność. Nastawcie romantyczną muzykę, partnerka położy się na łóżku, zaś partner zakradnie się do pokoju. Poznajcie się wzajemnie na nowo, całkowicie po ciemku. Dzięki temu wyostrzą się wam zmysły a doznania spotęgują się.

Gra w butelkę

Na pewno pamiętacie także młodzieńcze czasy, kiedy to graliście w gronie znajomych i przyjaciół w butelkę. Osoba kręcąca butelką musiała pocałować tą, na której butelka się zatrzymała. Wy także narysujcie krąg, podzielcie go na kilka części i wpiszcie wymarzone pozycje seksualne. Na której zatrzyma się butelka, osoba kręcąca będzie musiała wykonać.

Takie z pozoru proste gry i zabawy sprawią, że życie seksualne przestanie być nudne. Przeciwnie dostarczy w każdym związku ogromnej ilości emocji i znakomitych doznań.