Każda kobieta jest inna. Każdą kobietę interesują zatem inne rzeczy, każdej podobają się inne filmy, każda lubi inną muzykę… każda ma też inny, ulubiony typ faceta. Będąc wytrawnym uwodzicielem, szybko zauważysz, jakie cechy przypadną do gustu danej dziewczynie. Nie chodzi o to, byś zaczął udawać kogoś kim nie jesteś. Możesz jednak oprzeć uwodzenie jej na wyeksponowaniu konkretnych cech. Sprawdź zatem, który styl miłosnej gry najbardziej przypadnie do gustu kobiecie, którą pragniesz zdobyć!

1. Romantyk

Kupuje róże, zabiera do romantycznych restauracji, wyznaje miłość przy blasku świec – choć wygląda na osobnika nie z tej epoki, rasowy amant nadal przyspiesza bicie serca wielu kobiet. Typ romantycznego wrażliwca na pewno zachwyci dziewczęta, które miłość znają tylko z telewizji i wciąż marzą jeszcze o spotkaniu rycerza na białym koniu.

2. Zabawny inteligent

W jego towarzystwie kobiety nie przestają się śmiać. Ma żart na każdą okazję i ciętą ripostę na każdą wypowiedź. Dodatkowo, nie da się go zagiąć w żadnej dziedzinie, gdyż jest piekielnie mądry i szalenie inteligentny. Wesoły geniusz jest idealnym typem faceta dla kobiet, które chcą się zakochać przypadkiem, nie bacząc na nastrój i nie padając ofiarą uwodzenia. Co więcej, jest to świetne rozwiązanie dla mężczyzn niezbyt urodziwych, którzy oczarowują swoim poczuciem humoru i intelektem.

3. Milczący twardziel

Twardy orzech do zgryzienia. Zamiast mówić, woli obserwować. Jest czujny, powściągliwy i nie okazuje emocji. Nie oznacza to, że ich nie ma. Milczący twardziel, jeśli już pokocha – kocha na zabój. Nie będzie jednak obnosił się ze swoim uczuciem ani czarował kobiety słodkimi słówkami. Jego czyny będą mówiły same za siebie. To skomplikowany typ dla skomplikowanych kobiet, które nie lubią bawić się w gierki, stronią od umizgów i nie przepadają za jakąkolwiek formą podrywu. Chcą tylko jednego – być tą jedyną, która przebije się przez żelazny pancerz. Spotkanie takiej kobiety na swojej drodze, nie musi jeszcze oznaczać klęski! Szybko obejrzyj film „Drive”, przyswajaj, ile możesz i postaraj się być lepszym Ryanem Goslingiem niż on sam.

4. Przyjaciel

Słucha jej zwierzeń, odbiera telefony w środku nocy, pomaga, gdy jest jej źle. Służy zawsze swym silnym ramieniem, kiedy potrzebuje się wypłakać. A do tego jest miły, zabawny i świetnie spędza się z nim czas. Podryw na przyjaciela to idealny sposób na dziewczynę, która niedawno przeżyła rozstanie. Pamiętaj jednak, że uwodzenie na przyjaciela niesie ze sobą zagrożenie pozostania na zawsze tylko przyjacielem!

5. Uroczy drań

Każdy drań – choć zimny, nie ma najmniejszych problemów z roztapianiem kobiecych serc. Fenomen tego typu mężczyzn, badany jest od lat przez wszystkich miłych i porządnych poczciwców. Kobietom nie przeszkadza ich arogancja, hulaszczy tryb życia, są nawet w stanie przymknąć oko na ich zdrady. Uroczy drań ma uwodzenie w naturze. A jaki typ kobiet przyciąga? Absolutnie każdy!

A czy Ty znalazłeś typ, w który wpisujesz się najlepiej? Wiesz już, jak zdobyć serce swojej wybranki? Nie zwlekaj zatem ani chwili dłużej i do dzieła!